Mira Tekstil

Miami Beach Swim Shorts

Yaratıcı ve yenilikçi. Müşteri ve teknoloji odaklı. Sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturuyor. Sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip.
Zamansız moda anlayışıyla Türkiye’de özgünlük ve kaliteyle bütünleşiyor.

Tecrübeli tasarım ekibi ve iş birliktelikleri ile, birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımları da ekliyoruz. Yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi katma değerler sağlayan tasarım ofisimizle giriş yaptığımız ülkelere uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Mira Tekstil çatısı altında Türkiye hazır-giyim “Plaj Giyim ve Aksesuar” sektörüne 2014 yılında katılan Miami Beach Swim Shorts, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka.

Üretim ve Satış ; Şort, Atlet, Çanta, Havlu, Mat, Terlik, Tesettür Mayo ve Aksesuar
Türk Patent Markamızı Sorgulayın! V.K.D VE NO : YILDIRIM / 2650406343

01.

ÜRETİM VE SATIŞ

Kaliteyi yakalamak için sürekli çalışan ekibimiz

02.

TASARIM VE AR-GE

Çevreye ve insana saygı felsefesini benimsemiş

03.

BOYA VE BASKI

Müşteri memnuniyeti alanındaki deneyim ve uzmanlığı

MIAMI BEACH
SWIM SHORTS
Miami Beach Swim Shorts İlkbahar/Yaz sezonundan itibaren, kusursuz ve zamansız tasarımlarına eklediği yeni serilerle koleksiyon derinliğini artırdı. Her tasarımıyla özel hissettiren ve sınırlı sayıda üretilen Miami Beach Swim Shorts Limited serisi stile farklı bir değer katıyor. Hafta sonunun sakinliğini zamansız Miami Beach Swim Shorts tasarımlarıyla birleştiren Miami Beach Swim Shorts, modern yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırıyor. Stili inovasyonla buluşturan Miami Beach Swim Shorts serisi ile yenilikçi tavrını teknoloji ve tasarımla harmanlıyor.

Misyonumuz

Sektörümüzde insana ve doğaya duyarlı üretim tesisleriyle örnek bir kuruluş olmak,AR-GE ve Ür-GE çalışmaları kapsamında yüksek kalite standartlarında benzersiz ürün çeşitliliği ile üretim yapmak,Etik değerlere bağlı kalmak,Çalışan ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,Enerji verimliliği projeleri ile kaynakları etkin bir şekilde kullanarak çevreye duyarlı üretim yapmak,Uluslararası pazar payını arttırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüme ve gelişmeyi, uluslararası platformda rekabet edebilmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren ihracatçı pazarda yer etmiş , aralarında dünya markalarının da olduğu seçkin müşterilerine ihraç etmektedir